Сервіс

Термін служби паркету залежить не тільки від якості самого матеріалу, але і в неухильному дотриманні будівельно-оздоблювальних і монтажних норм. Тому довіряти проведення паркетних робіт варто досвідченим фахівцям, які володіють необхідними знаннями, досвідом і необхідним обладнанням. 

Сервісна служба компанії СВIТ ПАРКЕТУ виконує всі види робіт з укладання підлогових покриттів «під ключ». Кожен етап вироблених робіт ретельно контролюється досвідченими технологами. 

При проведенні сервісних робіт важливо врахувати безліч чинників, в тому числі: особливості планування приміщення, рівність, вологість, температура, і звичайно побажання клієнта. Технологи сервісної служби СВIТ ПАРКЕТУ проведуть професійну консультацію і порекомендують індивідуальну технологію монтажу в кожному окремому випадку.

Дотримання технічних умов на кожну категорію продукції дозволяє надати гарантію на виконані роботи.

Пошук svitparketu.rv.ua

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране