Про компанію

Компанія «Світ Паркету» працює на українському ринку більше 20 років і залишається лідером в сфері продажів і сервісу підлогових покриттів. Ми постійні учасники міжнародних виставок паркетної індустрії. Наша компанія відома в Європі як надійний партнер і лідер українського ринку. Нам довіряють свою продукцію європейські бренди, такі як Stauf, Loba (Німеччина), Baltic Wood (Польща), дистриб’юторами яких ми є.
Використовуючи багаторічний досвід ми запустили власне виробництво паркетної дошки Nest Floor. Відбір якісної деревини, використання італійських виробничих ліній, сучасних технологій і німецької хімії, дозволяє нам отримати високоякісний український продукт, конкурентний за ціною.
Ми співпрацюємо з приватними клієнтами і маємо досвід роботи з готелями, ресторанами та іншими великими об’єктами. Наші менеджери готові допомогти вам з вибором і проконсультувати на будь-якому етапі співпраці.

В АСОРТИМЕНТІ ШИРОКИЙ ВИБІР ТОВАРІВ УКРАЇНСЬКИХ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

Усі види паркету:

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ

  • Безкоштовна доставка по м.Рівне та області
  • Власна служба з укладання підлогових покриттів з підвищеною гарантією
  • Весь спектр засобів для реставрації та догляду за покриттям підлоги

ПАРТНЕРАМ КОМПАНІЇ

Дизайнерам, архітекторам і будівельним компаніям пропонується співробітництво по комплектації об’єктів на різних етапах забудови.
У разі будь-яких додаткових питань, зв’яжіться з нами за телефоном +38 067 290-89-79!

Ми будемо раді Вам допомогти. Нашою метою є комфорт нашого клієнта.

Пошук svitparketu.rv.ua

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране