Селекції паркета

Завдяки спеціалізованому відбору паркетних планок за зовнішніми характеристиками, створюються різні варіації паркетної дошки, іменовані «Селекція».

Селект – найдорожча, елітна селекція. У «Селект» використовується деревина з максимально рівною колірної і текстурної гамою. Обмежене зміст структурних акцентів дозволяє використовувати селекцію «селект» в строгих інтер’єрах, де панує елегантний мінімалізм і бездоганність.

Натур – найбільш затребувана селекція, «жива класика». Помірна гра кольору і текстури, посилена красивими сучками і легкими структурними вкрапленнями у вигляді заболоні і серцевинних променів. Така селекція створює в інтер’єрі теплу неповторну атмосферу. «Натур» – найдемократичніша селекція, яка ідеально підходить для інтер’єрів практично будь-якого стилю.

Рустик – це вибір активних людей, що прагнуть до простоти і природності. Дана селекція багата різноманітністю відтінків і кольору, на тлі якого виділяються неповторні акценти – великі сучки і яскраві структурні включення. «Рустик» наповнює інтер’єр свіжим природним характером.

Кантрі – найдемократичніша за ціною селекція. Вона призначена для тих, хто любить живі барви природи. Селекція «Кантрі» найрізноманітніше демонструє відміну натурального дерева від інших матеріалів. Колірної і текстурний діапазон не має кордонів. Тут присутні найбільші і дивовижні структурні елементи, створені самою природою.

Пошук svitparketu.rv.ua

Логін

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.

Відновлення паролю

Забули пароль? Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

КОШИК (0)

Додано в обране! Переглянути обране